Каталог
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Teknix

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія була заснована в 2013 році. Основним напрямком діяльності компанії було постачання комплектуючих і аксесуарів для виробників опалювального обладнання у Східній Європі.Завдяки багаторічним відносинам з європейськими виробниками комплектуючих, наші співробітники отримали великий досвід у цій сфері. 

Після багатьох років розробок і випробувань компанія вирішила ввести в свій асортимент новий продукт – електричні котли TEKNIX ESPRO. Продукт отримав сертифікат CE, що гарантує якість котла. Ця технологічно просунута модель має широкий функціонал, що значно підвищує зручність використання котла. Наш відділ дизайну налагодив тісні зв’язки з відомим італійським дизайнерським бюро, що дозволяє нам створювати сучасний і стильний зовнішній вигляд для наших користувачів. 

Завдяки досвіду численні виробники газових, твердопаливних, електричних котлів та іншої опалювальної техніки успішно використовують для своїх виробничих потреб високоякісні європейські комплектуючі. Щороку розширюється асортимент новими видами продукції.

Професійні розробники та інженери докладають величезних зусиль, щоб постійно вдосконалювати продукт. 

Розгорнути
Вгору