Каталог
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Italclima

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Виробник Italclima має вузьку спеціалізацію і випускає тільки радіатори опалення. Для зручності покупців вся його продукція розділена на 2 категорії: у першій зібрані біметалічні моделі, у другій – алюмінієві. У кожній з них доступні різні моделі, які відрізняються за технічними характеристиками, габаритами, вартістю. Ціновий розкид в прайсі Italclima досить великий, що дає можливість кожному споживачеві замовити оптимальне рішення на будь-який бюджет.

Секції біметалічних радіаторів Italclima складається із зварного сталевого елемента, залитого під тиском алюмінієвим сплавом. Конструкція секції повністю виключає контакт теплоносія з алюмінієм. Для складання секцій в єдиний радіатор використовуються сталеві ніпелі та спеціальні силіконові прокладки, які забезпечують надійну герметичність при експлуатації з різними теплоносіями. 

Основні переваги: 

  • Висока міцність - стійкий до гідравлічних ударів. Вийшло за рахунок сталі, з якої виконано серцевину. Підходить для багатоповерхових будинків.

  • Стійкий до корозії - з рідиною входить у контакт лише сталь, немає негативних реакцій.

  • Ефективне використання теплоносія – дуже швидко поширюється тепло.

  • Якісне фарбування - Витривалість до механічних пошкоджень і довговічності забезпечує використання екологічно безпечних європейських фарб і п’ять етапів фарб. Кілька шарів фарби та особливий режим запікання роблять радіатор стійким до механічних пошкоджень.

Розгорнути
Вгору