Каталог
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Heatman

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Heatman – український виробник опалювального обладнання, основним напрямком діяльності якого є виготовлення електроопалювальної продукції. 

Підприємство забезпечує якісний інформаційний, інженерний та сервісний супровід всього спектру продукції, що виготовляється.

Продукцію компанії Heatman відрізняє широкий асортимент, надійність, простота управління. Все обладнання виробляється з українських комплектуючих та має найкраще поєднання «ціна – якість». 

Компанія Heatman – виробник електричних котлів, який ставить на перше місце високу якість продукції. Котли власного виробництва виготовляються відповідно до європейських норм та стандартів, що підтверджується відповідними сертифікатами. Саме тому вони можуть ефективно використовуватись у комплексі з іншими компонентами систем опалення та водопостачання. ККД у даних електрокотлів становить не менше 95%.

Перед відправкою покупцю котли проходять експертизу якості у спеціальній випробувальній лабораторії, тому навіть найменший дефект або брак електроопалювального обладнання виключений. На першому місці для виробника стоїть якість його товарів. Цьому питанню він приділяє максимум уваги: ​​самостійно розробляє всі свої моделі та ретельно стежить за виробничим процесом на кожному етапі; виготовляє обладнання відповідно до європейських норм та стандартів якості (це підтверджується сертифікатами); проводить експертизу кожної моделі у випробувальній лабораторії (що мінімізує ймовірність дефекту чи браку продукції, що вже надійшла на прилавки магазинів).

Розгорнути
Вгору