Каталог
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Gorgiel

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 

З 1976 року GORGIEL успішно будує позиції бренду-постачальника високоякісної продукції на європейський ринок. 

Фірма "GORGIEL" проектує і виготовляє продукцію в галузі інсталяції, а це: стилізовані декоративні радіатори для коридорів, кімнат, кухні, радіатори для ванни. До того ж спеціалізується на виготовленні систем підлогового опалення та монтажу труб і радіаторів. Фірма виготовляє і додаткові аксесуари, необхідні при інсталяції систем водопостачання, вентиляції і кондиціювання, опалення та електропостачання.

"GORGIEL" довела продукцію до найвищої на даний час якості, а її функціональність підтримується найсучаснішими технологіями. Асортимент товарів дозволяє встановлювати та використовувати обладнання як у приватних будинках, так і у соціальних закладах.

Пропозицію радіаторів розширено до рівня, який дозволяє обставити будь-який інтер’єр, як приватний, так і громадський. Клієнт легко знайде потрібний обігрівач для свого будинку, офісу, школи чи лікарні. Чудові теплові властивості, широкий вибір типорозмірів і варіантів підключення задовольняють потреби найвибагливіших клієнтів. Стильний і водночас простий дизайн створює продукт, який є безпечним для здоров'я користувача - без місць для пилу, бруду та комах. Кожен нагрівач проходить випробування під високим тиском і на кожну упаковку надається відповідна гарантія. Продумана конструкція радіаторів робить їх легкими в установці та зручними для монтажника.

Розгорнути
Вгору