Каталог
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Cooper&Hunter

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Торгова марка C&H (COOPER & HUNTER) належить компанії COOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION (USPTO / United States Patent & Trademark). 

Наслідуючи кращі традиції компаній - лідерів, у галузі виробництва кліматичного обладнання у США, у 2003 році компанія Сooper&Hunter International Corporation почала виробництво широкого спектру кліматичного обладнання вже під власною ТМ. Дві ідеології, два напрямки, два лідери об'єдналися, щоб створювати новий продукт. Вишуканий дизайн, відповідний модному тренду, ергономіка та комфорт об'єдналися з інноваційними розробками, сучасною технологією і високою якістю. 

COOPER&HUNTER - це міжнародний кліматичний бренд. Географія продажів охоплює велику кількість країн на різних континентах і постійно розширюється, що є доказом заслуженої популярності торгової марки. З більш ніж 20-річним досвідом роботи, в галузі кондиціонування повітря та вентиляції, компанія Cooper&Hunter стала провідним гравцем у сфері HVAC. Продукція під брендом Cooper&Hunter експортується в більш ніж 50 країн та регіонів усього світу. З моменту свого залучення до зарубіжних ринків, Cooper&Hunter перетворився на відому торгову марку, що швидко збільшує обсяги експорту, щороку виходить на нові ринки.

Якісна, надійна продукція сертифікована більшістю основних міжнародних компаній з стандартизації та тестування у США, Канаді та Євросоюзі. Компанія націлена на технологічні інновації та розвиток продуктів, очікуваних споживачами і продовжує виробляти нові продукти, які відповідають найвищим стандартам якості, забезпечуючи надійні, енергоефективні та економічні рішення для кондиціонування повітря. Коли впроваджують інновації, враховується як потреби поточних клієнтів, так і майбутні інженерні тенденції. Було об'єднано найсучасніші елегантні ергономічні конструкції з комфортом та високоякісними сучасними технологіями. Фірма зосереджена на постійному вдосконаленні та забезпеченні найкращого сервісного обслуговування. Якісна продукція покращує життя наших клієнтів.

Розгорнути
Вгору