Каталог
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Candle

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Котли фірми Candle, яка виробляються з 2001 року. Твердопаливні котли Candle-Aremikas характеризуються бездоганною якістю, 100% гарантією протягом 5 років, високим ККД до 92%.    Твердопаливний котел Candle призначений для обігріву індивідуальних і промислових приміщень. У топці котла циліндричної форми добре згорають дрова, брикети деревної тирси і торф'яні брикети. У ньому застосовано унікальний спосіб спалювання твердого палива, при якому горить тільки верхній шар (10-15 см), а не все завантажене в топку паливо. Повітря, що подається в топку, підігрівається вихідним димом і направляється в осередок горіння за допомогою розподільника повітря. Після згорання одного шару дров розподільник повітря (стимулюючий горіння шару дров товщиною 15-20 см) опускається нижче і завжди тримається на рівні палаючих дров – в осередку горіння. При роботі в різних режимах коефіцієнт корисної дії котла залишається високим!  

 Є великий асортимент продукції: котли довготривалого горіння, в яких спосіб спалювання відбувається з верху вниз за «принципом свічки», пелетні котли, які дають змогу опалювати великі приміщення, твердопаливні котли різних потужностей від 15 кВт, до 300 кВт. Котли CANDLE є якісними та конкурентноздатними. Високоякісні твердопаливні котли не вибагливі до палива і показують високий ККД, навіть при досить низькій якості палива.

Принцип роботи, конструкція і монтаж котлів тривалого горіння дуже простий, що робить їх легкими в обслуговуванні і незамінними для економії Ваших коштів і часу.  

Розгорнути
Вгору